Kontakt

Jour / Akuta ärenden

060-51 52 00

Adress

Fastighetsaktiebolaget Lilium Esplanaden 23 852 36 Sundsvall

Sundsvall

Peter Gotthardsson Styrelseordförande

Peter Gotthardsson

Styrelseordförande

060-51 52 01peter.gotthardsson@liliumab.se
Ann-Charlotte Uhlin Uthyrningsstrateg

Ann-Charlotte Uhlin

Uthyrningsstrateg

060-51 52 03anncharlotte.uhlin@liliumab.se
Jacob Börjesson Byggprojektledare

Jacob Börjesson

Byggprojektledare

060-51 52 05jacob.borjesson@liliumab.se
Melinda Nordlund Marknadskommunikatör

Melinda Nordlund

Marknadskommunikatör

060-51 52 09melinda.nordlund@liliumab.se
Malin Bergquist Reception & uthyrning lägenheter

Malin Bergquist

Reception och uthyrning av lägenheter

060-12 61 00malin.bergquist@liliumab.se
Camilla Granat Hyresadministration och Ekonomi

Camilla Granat

Hyresadministration/Ekonomi

060-51 52 07camilla.granat@liliumab.se
Leverantörsfakturor

Sylvia Johansson

Leverantörsfakturor

060-51 52 06sylvia.johansson@liliumab.se
Pia Selling Leverantörsfakturor

Pia Selling

Leverantörsfakturor

060-51 52 08pia.selling@liliumab.se
Robert Åström Drift- och underhållsansvarig

Robert Åström

Drift- och underhållsansvarig

060-51 52 10robert.astrom@liliumab.se
Peter Näslund Teknisk förvaltare

Peter Näslund

Teknisk förvaltare

060-51 52 18peter.naslund@liliumab.se
Sebastian Hansen Fastighetstekniker

Sebastian Hansen

Fastighetstekniker

060-51 52 14sebastian.hansen@liliumab.se
Fredrik Lindberg Fastighetstekniker

Fredrik Lindberg

Fastighetstekniker

060-51 52 15fredrik.lindberg@liliumab.se
Patrik Sverin Fastighetstekniker

Patrik Sverin

Fastighetstekniker

060-51 52 12patrik.sverin@liliumab.se
Göran Sundin Fastighetstekniker

Göran Sundin

Fastighetstekniker

060-51 52 13goran.sundin@liliumab.se
Bert-Olof Kling Thungren Fastighetstekniker

Bert-Olof Kling Thungren

Fastighetstekniker

060-51 52 16bert-olof.thungren@liliumab.se

Luleå

Bergen

John Arne Grosland

Zenith Eiendom AS

060-12 61 00info@liliumab.se